15 geriausių maišytuvų kokteiliams ir kokteiliams gaminti 2022 m

maišytuvų reitingas

Maišytuvas – tai prietaisas, naudojamas bet kokios konsistencijos ingredientams smulkinti. Klientai pageidauja stacionarių maišytuvų kokteiliams ir kokteiliams gaminti. Prietaisas yra labai funkcionalus ir leidžia automatiškai gaminti ruošinius. Šio prietaiso ypatybės yra kepimo indo dydis ir paprastas valdymas. Geriausių kokteilių ir kokteilių maišytuvų reitingas 2022 m., remiantis klientų atsiliepimais ir ekspertų vertinimais.

Kokteilių maišytuvų įvertinimas

Kokteilių maišytuvai, kokteiliai būna nešiojami ir stacionarūs. Dažnai tiekiami su kelioniniu puodeliu. Ne visi modeliai gali dirbti su skirtingo tankio produktais. Vietoj švelnaus, oraus gėrimo rizikuojate gauti skystą, nesuprantamą medžiagą, blogai sumaltus gabalėlius.

Kad prietaisas tinkamai atliktų savo užduotis, jis turi pasižymėti atitinkamomis savybėmis. Mūsų komanda kruopščiai išanalizavo įvairių maišytuvų techninius komponentus. Tai leido mums pabrėžti pagrindinius kriterijus, kuriais vadovavomės atrinkdami nominantus:

 • Galia, apsukos per minutę;
 • Greičio režimai ir jų reguliavimas;
 • Dubens talpa;
 • Korpuso medžiaga, dubens medžiaga;
 • Galimybė naudotis papildomomis funkcijomis.

Remiantis atsiliepimais, klientų vertinimais, ekspertų nuomonėmis apie prekės ženklą. Vaizdo įrašų apžvalgos padėjo pamatyti tam tikrą modelį „veikiantį“. Proceso pabaigoje buvo atrinkta 10 kandidatų, kurie užėmė pirmąją vietą mūsų sąraše.

Geriausi panardinamieji maišytuvai

Geriausi panardinamieji maišytuvai

Išvados

Jei nusprendėte, kad jūsų namams reikia naujo maišytuvo, štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti

 • Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio tipo įrenginys turi būti – jis gali būti kompaktiškas, nešiojamas arba stacionarus;
 • atsižvelgti į įrangos galią, apsisukimų skaičių ir greičio režimus, kėbulo medžiagą ir valdymo sistemą;
 • Be to, turėtumėte pasidomėti, ar yra apsaugos galimybės: nuo viršįtampių, perkaitimo ir darbo blokavimo netinkamai sumontavus antgalį ar dubenį.

Geriausi stacionarūs maišytuvai kokteiliams gaminti

Sudarytas iš variklio pagrindo, valdymo elementų, nuimamo ąsočio, į kurį dedamas maistas, sandaraus dangčio. Paprastai didesni, galingesni, tinkami įvairioms užduotims atlikti dėl papildomų priedų, priedų. Stiklinėje yra pakankamai talpos, kad vienu metu būtų galima patiekti kelias porcijas. Į procesą reikia įsikišti minimaliai. Jei norite įsigyti gerą stacionarų maišytuvą kokteiliams gaminti, jums padės šis geriausiųjų sąrašas.

„Kitfort“ KT-1363-1 „Shake & Take

Pirkėjai jį renkasi dėl geros konstrukcijos ir praktiško naudojimo. Plakimas, maišymas, smulkinimas. Tinka tešlai, ledui, kūdikių maistui, sportiniam maistui, kokteiliams maišyti. Keturių menčių ašmenys sukasi iki 23 000 apsisukimų per minutę greičiu. Vaisius ir sėklas sumala vos per kelias sekundes, kad galėtumėte skanauti likučius be jokio skonio.

Medžiaga, iš kurios pagamintas korpusas, ąsotis – didelio atsparumo maistinis plastikas. Ąsočio viduje yra dar viena 450 ml talpa. Paruošus maistą, jį galima išimti, todėl jį patogu pasiimti į darbą ar treniruotę. Indai sudėti vienas į kitą, kad ilgiau išliktų naudingi sveikatai. Komplektuojamas su dangčiu.

Įrenginys gali būti išskirtinis. Įdėkite savo nuotrauką arba savo atvaizdą tarp akinių – niekas nesupainios. Turi vieną valdymo mygtuką.

Privalumai:

 • Daugiafunkcinis;
 • Sukurtas kokybiškas smulkintuvas;
 • Lengvai nuimamas ir plaunamas;
 • Pridedami du buteliukai;
 • Neužima daug vietos.

Trūkumai:

 • Nenustatyta.

Kai kurie modeliai maišydami gali šiek tiek įkaitinti turinį. Ledas, šaldytos uogos ir vaisiai gėrimams atvėsinti. Dėl tam tikrų priežasčių ne visada galima gauti smulkinto ledo. Tada į kokteilį įpilkite ne kambario, o šaldytuvo temperatūros vandens.

Skaityti daugiau  12 geriausių termometrų: 2021-2022 m. reitingas ir geriausias pasirinkimas kūno temperatūrai matuoti

Moulinex LM811D10 PerfectMix

„PerfectMix“ asortimentas išsiskiria universalumu, peilių skaičiumi (6), didele 1,5 l talpos dubens talpa, o bendra talpa – 2 l. Didelio našumo 1200 vatų variklis per kelias sekundes paruoš sveiką užkandį visai šeimai. Įrengtos 3 automatinės programos: „Smoothie/Milkshake“, „Ice Chop“, savaiminio išsivalymo funkcija. Greitį galima reguliuoti jungikliu. Įmontuotas apšvietimas leidžia kontroliuoti procesą. Didžiausias apsukų skaičius – 28000. Yra impulsinis režimas.

Geležtės lengvai nuimamos ir valomos vandeniu. Puodelis pagamintas iš karščiui atsparaus stiklo. Galite sutrinti šviežiai virtas daržoves. Atsiliepimuose teigiama, kad „Smoothie“ programos gėrimų tekstūra yra erdvi, kreminė, be gumulėlių. Patogi mentele maišymui, išlyginimui ir sutankinimui.

Privalumai:

 • Šešių ašmenų nerūdijančio plieno ašmenys;
 • Didelis, tvirtas ąsotis;
 • Galima naudoti karštą maistą;
 • Atskiros automatinės programos;
 • Neslystantis pagrindas.

Trūkumai:

 • Triukšmingas.

„Bosch“ MMB 42G1B

Stilingas stacionarus maišytuvas kokteiliams, šaltiems gėrimams, karštų sriubų tyrėms, šerbetams. Tyliausias tarp Vokietijos gamintojo stacionariųjų modelių. Įrengti 6 nerūdijančio plieno peiliai, geras 700 W variklis, stiklinis dubuo, kurio bendra talpa 2,3 l.

„SilentMixx“ sistema sumažina vibraciją ir pašalina nereikalingą triukšmą. Patogų valdymą papildo ergonomika. Didelis sukamasis jungiklis valdo greitį. Nereikia nuolat spaudyti mygtuko, kaip nešiojamuosiuose įrenginiuose. Yra pulsinis režimas, kuriuo galima apdoroti ypač kietus ingredientus: grūdus, riešutus, ledą.

Komplekte yra sietelis pyragui ir sėkloms nuo gėrimo atskirti, 50 ml matavimo indelis, įmontuotas į ąsočio dangtelį. Konstrukcija leidžia pridėti ingredientų maišant. Į išmanųjį telefoną galima įdiegti oficialią gamintojo „VitaBar“ programėlę. Čia rasite žingsnis po žingsnio vadovą, daugybę kokteilių, sveikų užkandžių gaminimo receptų.

Privalumai:

 • Greitas ir tylus veikimas;
 • Aukštos kokybės surinkimas, medžiagos;
 • Talpus ąsotis;
 • Apsauga nuo perkaitimo;
 • Dalys nuimamos, lengvai valomos.

Trūkumai:

 • Nenustatyta.

Kitfort KT-1365

 • Variklio galia: 1000 W
 • Puodelio talpa: 500 ml + 700 ml

Jei dažnai gaminate maistą ir dažnai naudojate šaldytus produktus, ieškokite tvirtesnio maišytuvo. Teigiama, kad „Kitfort KT-1365“ variklio galia yra net 1000 vatų! Tiesa, ši savybė turi ir trūkumų: maišytuvas veikia triukšmingai.

Iš karto du puodeliai: 0,5 ir 0,7 l. Dangčiai ne uždedami, o užsukami, todėl jų negalima atsitiktinai atidaryti. Kiekvienas buteliukas turi patogią kilpą, kuria galima pakabinti buteliuką ant diržo ar kuprinės. Yra impulsinis režimas: jį patogu naudoti, pvz., ledui pjaustyti.

Geriausi maišytuvai su stiklu

Modeliai su stikline savo išvaizda, paskirtimi ir paskirtimi primena nešiojamąjį maišytuvą. Skiriasi variklio pagrindas, sukamosios rankenėlės, maitinimo būdas. Patogus prietaisas išplečia galimybes, leidžia eksperimentuoti, kurti savo gėrimų receptus. Koks geriausias maišytuvas kokteiliams ir kokteiliams gaminti, žr. toliau pateiktą įvertinimą.

„Xiaomi Circle Kitchen“ CD-BL01

Kompaktiškas prietaisas smulkina, maišo šviežias, šaldytas uogas, vaisius, daržoves, sėklas, žoleles. Protingai suprojektuotas kelioninio dydžio paruoštiems užkandžiams gabenti. Tai klasikinio tipo buitiniai prietaisai, todėl nenumatyta galimybė juos įtraukti į „išmaniuosius“ namus.

Turi kitų privalumų. Dvi darbinės talpos – 300 ml ir 600 ml nuimamas, sandarus dangtelis. Turi dirželį nešiojimui. Variklio galia yra vidutiniškai 250 W, tačiau ašmenys gali pasiekti iki 24 000 apsisukimų per minutę. Pakankamas sunkiausiems produktams apdoroti.

Visiškai saugus prietaisas. Įrengtas aušinimo ventiliatorius, apsauga nuo karščio. Silikono amortizacija padidina stabilumą ant paviršiaus, sumažina triukšmą.

Privalumai:

 • Kompaktiškas dydis;
 • Dirba su kietu maistu;
 • Du kelioniniai buteliukai;
 • Paprastas valdymas – vienas mygtukas;
 • Geras kainos ir kokybės santykis.

Trūkumai:

 • Reikalingas kištuko adapteris.

„Circle Kitchen“ maišytuvas su kiniška šakute. Kai kurie naudotojai skundžiasi dėl adapterio trūkumo, negalėjimo įsigyti viešojoje erdvėje. Iš atstovo spaudai sužinojome, kad modelis yra su prijuoste. Prieš pirkdami parduotuvėje patikrinkite informaciją.

Skaityti daugiau  TOP profesionalios kosmetikos prekių ženklų įvertinimas: plaukų, veido, kūno ir makiažo

„Philips“ HR2602

Nebrangus kokteilių ir pieno kokteilių maišytuvas su stikline pasižymi dideliu greičiu, ergonomišku dizainu, mobilumu. Vos per 30 sekundžių gausite skanų ir sveiką gėrimą. Plastikinė ąsočio šerdis yra bekvapė ir nereaguoja su sudedamosiomis dalimis. Dalis galima plauti indaplovėje. Pagrindinio ąsočio ir kelioninio buteliuko talpa vienoda – po 600 ml. Kiekviename iš jų yra matavimų skalė, nurodanti didžiausią apkrovą, porcijų skaičių.

Jei norite gaivaus gėrimo, naudokite „pulso režimą“. Smulkinkite ledą, kietai užšaldytas uogas ir kitus tirštus maisto produktus. Yra 2 pagrindiniai greičiai. Didžiausias jo sūkių skaičius – 28520 aps/min. Labai paprasta valdyti. Mygtukai, pažymėti „1“, „2“, skirti šiai funkcijai atlikti. Nuimamas, plaunamas po tekančiu vandeniu. Rytą skubantiems, mėgstantiems paprastumą.

Privalumai:

 • Greiti rezultatai;
 • Didelis transportavimo butelis;
 • Prisisiurbimo taurės neleidžia jam nuslysti;
 • Dalis galima plauti indaplovėje
 • Nebrangiai.

Trūkumai:

 • Sunku atidaryti sandarų dangtelį – reikia pastangų.

VES elektrinis M-143

Šis Rusijoje pagamintas prietaisas turi gerą 500 vatų galios variklį. Suka peiliukus iki 30000 apsisukimų per minutę – aukščiausias įvertinimas. Šis įrenginys skirtas vaisiams, daržovėms, prieskoninėms žolelėms. Kai kurie vartotojai gamina maltinukus iš vištienos krūtinėlės, žuvies. Iš japoniško nerūdijančiojo plieno pagaminti ašmenys geriau tinka kietai mėsai.

Komplekte yra du po 600 ml buteliukai. Medžiaga – tritanas (saugus maistinis plastikas). Dangteliai yra su vožtuvu, kad būtų lengva gerti. Lengva valdyti. Yra tik 1 greitis ir „Pulse“ režimas. Pastarąja galimybe galima susmulkinti tankiausius produktus: petražoles, špinatus, salierus ir kt.. Kepimo trukmė – apie 30 sekundžių.

Privalumai:

 • Greitaeigiai peiliai;
 • Dvi optimalaus dydžio talpyklos;
 • Susidoroja su ledu;
 • Užima mažai vietos;
 • Patogus valdymas.

Trūkumai:

 • Triukšmingas.

Deerma NU05

 • Variklio galia: 140 vatų
 • Stiklinės tūris: 480 ml
Šis modelis turi ypatingą funkciją

Šis modelis turi ypatingą „funkciją“ – galimybę veikti su akumuliatoriumi. Vieno akumuliatoriaus įkrovimo pakanka 6 kokteiliams arba kokteiliams po 100-150 ml pagaminti. Tačiau peiliukai sukasi iki 21 000 apsukų per minutę greičiu, todėl lengvai pasiekiami net kieti vaisiai ar daržovės. Sveria tik 600 g, telpa net į mažą kuprinę ar rankinę. Kad keliaujant jo netyčia neįjungtumėte, jis turi dvigubo paspaudimo įjungimo ir išjungimo sistemą.

„Deerma NU05“ peiliai yra ne dangtelyje, o maišytuvo korpuse. Puodelio talpa 480 ml. Įjunkite prietaisą į elektros lizdą 2 valandoms, kad jis būtų visiškai įkrautas.

Kaip pasirinkti kokteilių maišytuvą

Ieškodami mašinos kokteiliams, kokteiliams ir gėrimams gaminti, nepamirškite, kad ne kiekvienas daugiafunkcinis modelis tinka šiai užduočiai atlikti. Mūsų komanda išnagrinėjo technines specifikacijas, kurios reikalingos jūsų poreikius atitinkančiam maišytuvui. Šie kriterijai padės jums ateityje perkant.

Įrenginio tipas

Rinkoje siūlomi nešiojamieji, stacionarūs, su kelioniniais buteliukais ir puodeliais. Skirtingas konstrukcijos dydis, maitinimo būdas. Jei ieškote kompaktiško prietaiso, kurį galėtumėte pasiimti su savimi į darbą, sporto salę ar pasivaikščioti, rinkitės nešiojamąjį. Galima įkrauti per USB.

Stacionarieji maitinami iš tinklo, didesnio dydžio ir svorio. Variklio galia, peilių greitis leidžia smulkinti ledą, riešutus ir grūdus. Yra modelių, kuriuose yra papildoma stiklinė, yra modelių, kuriuose maišymo bakelis veikia kaip kelioninis butelis.

Maitinimas

Turi įtakos greičiui, virimo kokybei. Belaidis telefonas laikomas mažos galios. 50-150 vatų. Tinka minkštiems vaisiams, daržovėms, uogoms. Gėrimuose gali būti smulkių kauliukų, žievelių, neapdorotų gabalėlių. Skonis išlieka subalansuotas. Kompaktiško dydžio ir mobilumo privalumai.

Skaityti daugiau  Geriausių vyrų žiemos treniruoklių reitingas (7 geriausi) 2022 m

Optimalus stacionarių modelių galingumas yra 600-800 vatų. Yra didelės galios įrenginių nuo 1200 W. Paprastai daugiafunkcinis.

Greičio režimai

Didelis peilių greitis (aps./min.) užtikrina geriausius rezultatus, nesusidaro gumuliukų. Reguliuojamas greitis leidžia pritaikyti greitį skirtingo kietumo ir tankio ingredientams. Namų reikmėms pakanka 2-3 greičio režimų. Jei mėgstate eksperimentuoti, geriau rinkitės 5-8 pakopų prietaisą. Papildomos parinktys „TURBO“, „Impulse“ – išplečia galimybes. Brangesniuose profesionaliuose modeliuose galima įrengti iki 10 nustatymų.

Tūris, ąsočio medžiaga

Galutinio gaminio tūris visada mažesnis už faktinį puodelio tūrį. Taigi, atimkite 200-300 ml ir padalykite iš žmonių skaičiaus jūsų namų ūkyje. Nešiojamieji „kokteilių gaminimo įrenginiai“ 350-600 ml, tinkami vienkartiniam užkandžiui.

Medžiaga: stiklas, plastikas. Stiklas tarnauja ilgiau, nesugeria kvapų, atlaiko aukštą temperatūrą. Plastikiniai gaminiai yra pigesni. Greičiau dėvisi ir braižosi.

Aukščiausios klasės brangūs modeliai gali būti pagaminti iš patvaraus plieno. Jungtinėje Karalystėje yra neįprasti.

Daugiau funkcijų

Jei planuojate gaminti šaltus gėrimus, rinkitės modelius su ledlaužiu. Apsauga nuo perkaitimo pailgina mašinos tarnavimo laiką. Savaiminio valymo funkcija – lengva valyti. Įranga su įvairiais priedais tyrėms, tešlai ruošti, kapoti, plakti – išplečia galimybes, yra aktuali šeimoms su vaikais, tačiau turi įtakos galutinei kainai.

Profesionalų patarimai: skanių ir sveikų kokteilių gamyba

Jei pasisakome už sveikesnį gyvenimo būdą, labai svarbu, kaip ruošiame šiuos sveikus gėrimus. Pirmiausia patartina susipažinti su keliais svarbiais patarimais.

 1. Svarbiausia naudoti tinkamą maišytuvą. Pavyzdžiui, stacionariuose modeliuose gaminamas sveikesnis ir tirštesnis gėrimas, todėl iki minimumo sumažėja grumstų pavojus.
 2. Kai reikia greitai pabusti, pusryčiams pasigaminkite šaldytos kavos kokteilį? Įdėkite šiek tiek smulkintų graikinių riešutų ir nedidelį kiekį augalinių riebalų.
 3. Kad kokteilis būtų natūralios ir gana tirštos konsistencijos, į jį geriau įdėti visą bananą, o tie, kurie nemėgsta šių vaisių, gali apsiriboti persikais arba abrikosais.
 4. Prisiminkite pieną. Pienas yra produktas, kuriame gausu vitaminų ir elementų, svarbių žmogaus sveikatai. Ar norėtumėte karvės, ožkos, migdolų ar graikinių riešutų pieno?. Galima dėti į bet kokio tipo kokteilius, desertas tampa purus.
 5. Pamirškite apie cukrų. Net jei mėgstate saldinti kiekvieną patiekalą, ruošiant kokteilius to daryti nereikėtų, nes turime gauti grynai natūralų produktą be konservantų.

Atminkite, kad galima maišyti bet kokį maistą, įskaitant vaisius, daržoves ir pieno produktus.

Verta žinoti!

Tie, kurie skeptiškai vertina natūralų pieną, gali rinktis kefyrą arba nugriebtą varškę. Natūralus jogurtas taip pat yra gera alternatyva.

Kuris maišytuvas geriausiai tinka kokteiliams gaminti?

Išanalizavome 10 modelių, išryškinome jų privalumus, trūkumus ir pateikėme rekomendacijas. Galutinis pasirinkimas yra individualus. Vieni ieško paprastų vienos paskirties prietaisų, kitiems reikia apdoroti didelius įvairių ingredientų kiekius. Išskyrėme išskirtiniausius kiekvienos kategorijos modelius:

 • Didžiausios talpos akumuliatorius – „Xiaomi Pinlo Hand Juice Machine PL-B007W2W;
 • Galingiausias, daugiafunkcinis, didelis dubuo – „Moulinex LM811D10 PerfectMix“;
 • Didžiausia ąsočio talpa 2.3L – „Bosch“ MMB 42G1B;
 • Didelio greičio ir didelės talpos kelioniniai maišytuvai – VES electric M-143.

Kandidatai, kurių kainos ir kokybės santykis geriausias. Gamintojai suteikia iki 1 metų nemokamą garantiją.

Baltymų kokteiliai raumenų augimui: funkcijos

Baltymų kokteiliuose yra grynų baltymų, kurie būtini naujų raumenų skaidulų sintezei. Kadangi baltymai organizme nesikaupia, juos reikia reguliariai ir nuolat papildyti. Apskaičiuokite, kiek baltymų reikia vienam kilogramui kūno svorio, kad paskatintumėte raumenų augimą.

Baltymų kokteilių suvartojimo diagrama raumenų augimui:

“ Ryte tuščiu skrandžiu, kad išvengtumėte raumenų katabolizmo. “ Užkandžiai tarp valgymų. “ Po treniruotės raumenų augimui. “ Nakvynė kaip plastikinės medžiagos saugykla.

Įvertinkite straipsnį
( Kol kas nėra įvertinimų )
Pridėti komentarų

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: